>Warsztaty o dwujęzycznym wychowaniu

Zapraszamy na cykl szkoleń i warsztatów dla rodziców „Dwujęzyczne wychowanie”

Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy cykl 5 warsztatów dla rodziców, poświęconych tematyce dwujęzycznego wychowania dzieci. Warsztaty będą się odbywać w czasie zajęć dla dzieci i będą prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły oraz zaproszonych specjalistów z zewnątrz. Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziców naszych uczniów, jak i inne osoby zainteresowane tematem dwujęzyczności.

Start o godzinie 13:15

15.09.18 "Dwujęzyczne wychowanie" dr. M. Doszczak
22.09.18 "Minimum logopedyczne rodzica i dziecka dwujęzycznego" logopeda mgr. A. Held
13.10.18 " Siła motywacji w dwujęzycznym wychowaniu" mgr. M. Gruszka

Kolejne daty i tematy spotkań wkrótce na tej stronie.

Wiecej informacji o szkole: https://polskaszkolaamersfoort.nl/info/

Zapraszamy!