>>Integracyjna impreza rodzinna

Integracyjna impreza rodzinna

25-09-2022

Integracyjna impreza rodzinna
Wczoraj odbyła się impreza rodzinna w naszej szkole.😃🥳👨‍👩‍👧‍👦🍁🍂
Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i aktywne uczestnictwo w warsztatach. Niezwykle miło było zobaczyć radość na twarzach dzieci i dorosłych podczas wspólnej pracy i zabawy. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie, bawił się dobrze i że był to owocnie spędzony czas w gronie rodzinnym.
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania dla Rodziców za przygotowanie pysznych przekąsek.
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach działań "Inicjatywy edukacyjne oraz wsparcie organizacji oświatowych /Dofinansowanie wydarzeń i inicjatyw edukacyjnych w Europie"