>>Pierwsza rocznica istnienia Polskiej Szkoły Ame...

Pierwsza rocznica istnienia Polskiej Szkoły Amersfoort

24-04-2016

Pierwsza rocznica istnienia Polskiej Szkoły Amersfoort

Ponieważ w tym samym czasie przypadła pierwsza rocznica rozpoczęcia działalności naszej szkoły, która mieści się w Zielonym Domu, postanowiliśmy przyłączyć się do tej imprezy z własnym programem. Organizacją zajął się zarząd szkoły wraz z radą rodziców. Zorganizowaliśmy dwujęzyczne gry i zabawy dla dzieci oraz ekologiczne warsztaty plastyczne i szminkowanie twarzy. Odbyło się również spotkanie z Agnieszką Steur, autorką polsko-niderlandzkiej książki dla dzieci „Niespodziewane spotkania Kwaska”.  Przy naszym stoisku rozdawaliśmy materiały promocyjne naszej szkoły. W związku z ekologicznym charakterem imprezy oferowaliśmy także liczne używane zabawki i przedmioty dekoracyjne ofiarowane przez naszych uczniów. Dodatkową atrakcją była możliwość spróbowania polskich przysmaków autorstwa rodziców naszych uczniów. Dochód z imprezy przeznaczony został częściowo na potrzeby szkoły, a częściowo na zakup donic i roślina dla Zielonego Domu. Dzień ten na pewno pozostanie miłym wspomnieniem wszystkich uczestników.