>>XIX Festiwal polskiej poezji dla dzieci - Wijch...

XIX Festiwal polskiej poezji dla dzieci - Wijchen 2019

24-03-2019

XIX Festiwal polskiej poezji dla dzieci - Wijchen 2019

Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Wierszowisku i odnieśliśmy wcale niemałe sukcesy!  Otóż Vanessa Wosztal za recytacje wiersza ,,Żuraw i Czapla “Jana Brzechwy zdobyła nagrodę specjalną jurorów! Wielkie brawa!  Nasze uczennice z klubu 12+ zadebiutowały jako prezenterki całego programu! I to z ogromnym sukcesem!!  Maja i Marlena Boerland wraz z dwoma innymi towarzyszącymi im prezentatorami Anną i Krzysztofem prezentowały Wierszowisko!  Natomiast Adriana Boerland prowadziła quiz dla dzieci!

Ale to nie wszystko! W tym roku nasza szkoła PSA zajęła się również organizacją konkursu plastycznego. I tu wielki ukłon w stronę pani Marty Kowalskiej. Konkurs został uwieńczony piękną wystawą i wspaniałymi nagrodami dla zwycięzców!
Marto dziękujemy!

Wszystkim bardzo dziękujemy za włożony wkład w przygotowanie do Wierszowiska!