>>Jubileusz 5 lat 2015-2020

Jubileusz 5 lat 2015-2020

18-04-2020

Jubileusz 5 lat 2015-2020

W kwietniu nasza szkoła obchodziła 5-lecie istnienia. Jesteśmy dumni z naszej działalności i wspaniałego rozwoju. Dla uczczenia jubileuszu organizujemy wyjątkowe przedstawienie teatralne dla dzieci. Przedstawienie grupy Kultureska pt. „Wywrócona Bajka o Kapturku” odbędzie się w teatrze ICOON, Leeghwater 1-3, 3825 MR Amersfoort. Zapraszamy uczniów naszej szkoły i wszystkie polskie dzieci w Holandii w wieku do 12 lat.
„Wywrócona Bajka o Kapturku" to spektakl pełen dobrego humoru, pięknej muzyki i efektów specjalnych. Scenariusz, oparty jest na zagadce, która trzyma w napięciu dzieci w wieku 3-103 lat! :) Spektakl zabiera dzieci w podróż po świecie bohaterów bajek, przeżywających wesołe i jednocześnie przejmujące perypetie. Przedstawienie stanowić będzie nie tylko niezapomnianą zabawę, ale i wartościową lekcję.
Przedstawienie organizujemy przy wsparciu Ambasady RP w Hadze oraz Urzędu Miasta Amersfoort. Wiecej INFO